все о природе
природа українською природа по-русски
Великі кішки
Великі ссавці
Малі ссавці
Мавпи і шимпанзе
Домашні улюбленці
Історія всесвіту
Планета Земля
Клімат і погода
Енергія
Рух і сила
Океани
Річки
Тропічні рослини
Стихії і їх наслідки
Природа і здоров'я
Охорона довкілля
Екологія
Экосистемы
Відновлення саду після зими
Загибель всієї надземної системи
Часткове ушкодження надземної системи

 наш лінк:

 talktowebmaster[]gmail.com

додатково:
Посилання
Карта сайту


Великі кішки


Леви, тигри, ягуари, пуми і леопарди - все це види великих кішок. Вони живуть у всьому світі, крім Австралії. Вони мають таку ж саму будову тіла, як і домашні коти, а з іншого боку вони дуже відрізняються. Вони бувають різних розмірів - від великого тигра до маленької дикої кішки, але великі коти є завжди більшими і сильнішими, ніж домашні коти: вони гарчать і ричать більше, ніж нявкають і муркотять. Великі кішки є сильними мисливцями: вони переслідують свою жертву і раптово нападають і їх гострі кігті, сильна щелепа і ікла наносять жахливі рани жертві.

великі коти - фото леопарди

Факти про тигрів

 • дуже великі коти
  тигри є найбільшими з великих кішок, виростають до 2,5 м в довжину, довгий хвіст додає 90 см.
 • маскувальні смуги
  тигри добре пристосовані до життя завдяки своїм смугам. В лісовому просторі Південної Азії, де вони живуть, їх чорні смуги на золотому фоні виглядають як камуфляж. Їхнє підборіддя і живіт натомість є білосніжними.
 • голова мисливця
  тигри нападають на великих тварин, таких як буйволи, антилопи, дикі свині, полюючи в основному вночі. Але ці напади коштують тиграм великих зусиль. В 9-ти випадках з 10-ти жертва тікає.
 • небезпека для тигрів
  мисливці, вбиваючи тигрів заради їхньої шкіри, і фермери, чистячи ліс для полів, знизили чисельність тигрів і тепер вони обмежені спеціальними резерваціями в Азії, Індії і на Суматрі.
 • самотні самці
  тигри самотні і мають свою власну територію, але вони також можуть включати до неї і декількох самців.
 • молоді тигри
  два або чотири тигренята народжуються за раз і живуть зі своєю мамою протягом трьох років, аж доки не навчаться виживати.

  Факти про левів

 • король тварин
  леви є величними кішками, вперше вони були знайдені в округах Південної Азії, але зараз проживають у трав'яних місцевостях Африки. Вони дружні між собою, тому живуть в групах, або плем'ях. Самця лева можна розпізнати за гривою, яка є навколо його голови.
 • що їдять леви
  леви харчуються дикими істотами: зебрами і антилопами, рідше жирафами. Вони мають великі бічні зуби і короткі сильні щелепи, для того, щоб їсти м'ясо.
 • леви на полюванні
  це зазвичай самиці, які полюють поодиноко або в парах, але самці зазвичай першими їдять впольоване. Уночі левиці підкрадаються до своєї жертви, потім роблять короткий стрибок і швидко ловлять її. Якщо їм не пощастило, вони здаються і чекають іншої жертви. Лише одне з чотирьох полювань закінчується вбивством.
 • тихе життя
  щодня леви проводять 17 годин в сні, аж поки м'ясо, яке вони з'їли, не перетравиться. Після своєї "м'ясної трапези" вони можуть прожити без їжі декілька наступних днів.

 • копіювання матеріалів дозволене тільки з прямим гіперпосиланням на allnature.org.ua!

  © allnature.org.ua from 2009 - все о природе. - все про природу.