все о природе
природа українською природа по-русски
Великі кішки
Великі ссавці
Малі ссавці
Мавпи і шимпанзе
Домашні улюбленці
Історія всесвіту
Планета Земля
Клімат і погода
Енергія
Рух і сила
Океани
Річки
Тропічні рослини
Стихії і їх наслідки
Природа і здоров'я
Охорона довкілля
Екологія
Экосистемы
Відновлення саду після зими
Загибель всієї надземної системи
Часткове ушкодження надземної системи

 наш лінк:

 talktowebmaster[]gmail.com

додатково: http://yaroslav.ua/ купить Наволочку киев: покрывала на кровать покрывала купить.
Посилання
Карта сайту


Тропічні рослини


В тропіках жарко майже весь час, а в джунглях є багато вологи. Це поєднання створює майже ідеальні умови для вирощування рослин, і тропічні ліси які є не тільки розкішною зеленню, але вміщають велику різноманітність рослин, включаючи деякі світові найбільш ефектні і дивні. Джунглі - це найбагатше природне рослинне середовище, яке складається більш ніж з сорока відсотків видів світових рослин. Ніхто точно не знає, скільки різних рослин там є. Але ботаніки порахували більш ніж 180 видів дерев окремо в 1 гектарі Малазійського лісу.

джунглі фото

Факти: переживаючи посухи

 • Глибокі корені
  Коли немає води на поверхні, рослини можуть завжди знайти вологу глибоко під землею, пускаючи довгі корені. Коріння часто сягають глибиною 10 м і можуть бути в довжину 50 м
 • Шершаві листки
  У вологих місцях рослини втрачають воду шляхом випаровування з їхніх листків. Пустельні рослини деколи мають витривалі липкі листки, які зменшують вологість до мінімуму і мають декілька листків.
 • Кактуси
  Кактуси живуть в Американських пустелях. Вони не мають листків і мають товстий покрив, тому втрати води зменшені до мінімуму. Їхні грубі стебла можуть тримати велику кількість води, тому вони називаються водовмісні.
 • Колючі рослини
  Зелені насадження є такі рідкісні в пустелях, що тварини їдять будь-що. Отже кактуси і колючі кущі випускають колючки, щоб себе захистити

  Факти про тропічні водяні рослини

 • Амазонські лілії
  Найбільша світова рослина - Амазонська лілія. Це масивні плаваючі листки, які виростають до 1.8 м в довжину і можуть іноді витримати вагу дитини.
 • Водяний гіацинт
  Водяний гіацинт - найшвидше ростуча рослина в світі. Вона так швидко росте, наче паразит, особливо коли засмічує водоспади і приваблює москітів.

  Баобаб в Африці і Австралії виживає в сухих місцях зберіганням вологи в його стовбурі, який може бути до 9 м товщиною

  Кактуси повинні запилятися, як кожна інша квітуча рослина і кожних декілька років вони випускають велику кольорову квітку, для того щоб швидко привабити комах.

  Рафлезія пд. Азії є найбільшою в світі квіткою. Діаметр однієї квітки є 90 см. Вона смердить, як гниле м'ясо - можливо щоб привабити мух що допомагає їй запилюватися.

 • копіювання матеріалів дозволене тільки з прямим гіперпосиланням на allnature.org.ua!

  © allnature.org.ua from 2009 - все о природе. - все про природу.