все о природе
природа українською природа по-русски
Великі кішки
Великі ссавці
Малі ссавці
Мавпи і шимпанзе
Домашні улюбленці
Історія всесвіту
Планета Земля
Клімат і погода
Енергія
Рух і сила
Океани
Річки
Тропічні рослини
Стихії і їх наслідки
Природа і здоров'я
Охорона довкілля
Екологія
Экосистемы
Відновлення саду після зими
Загибель всієї надземної системи
Часткове ушкодження надземної системи

 наш лінк:

 talktowebmaster[]gmail.com

додатково:
Посилання
Карта сайту


Мавпи і шимпанзе


Люди, шимпанзе, мавпи і лемури відносяться до групи тварин, що називаються примати. Більшість з них, крім людей, живуть в лісистих місцевостях і мають верхні і нижні кінцівки з пальцями пристосовані для чіпляння за гілки. Шимпанзе є нашими найближчими родичами в світі тварин і вони мають також довгі верхні кінцівки, і пальці на нижніх і верхніх кінцівках для тримання будь-чого. Мавпи мають також довгі верхні кінцівки і хвіст, який допомагає їм лазити по деревах. Вони живуть в усьому світі в теплих регіонах.

мавпи фото

Факти про лемурів

 • хто такі лемури
  лемури - це нічні тварини з великими, широко відкритими очима. Вони мають м'яке густе хутро і пухнастий хвіст, який вони використовують для залякування інших тварин та подачі сигналу іншим лемурам, а також для створення хвилястого сліду на землі позаду себе.
 • де живуть лемури
  майже всі лемури живуть в лісах на острові Мадагаскар, що на східному узбережжі Африки, - вони добре пристосовані до життя на деревах.
 • види лемурів
  існує 21 вид лемурів. Деякі з них є світлих кольорів, наприклад кільцехвості лемури, які повздовж хвоста мають чорні і білі кільця.
 • маленькі примати
  лемури є досить маленькими - найбільший з них виглядає як великий домашній кіт. Найменшим є мишоподібний лемур - він виростає лише до 12,5 см.
 • лангури
  лангури - це маленькі мавпи, які живуть в Південній Азії і харчуються листям.

  Факти про шимпанзе

 • види шимпанзе
  шимпанзе є настільки близькими до людей, що деякі зоологи розділяють шимпанзе на 3 види: менші шимпанзе (гібони), великі шимпанзе (орангутанги і горили) і люди. Характерно що шимпанзе не мають хвоста.
 • великі і малі шимпанзе
  великі шимпанзе досить подібні на людину. Вони мають довгі кінцівки, велику витягнуту щелепу і зазвичай вкриті шерстю. Вони також дуже розумні, особливо великі шимпанзе. Менші орангутанги не такі розумні, але натомість вони дуже добре пересуваються по деревах та скелях.
 • шимпанзе
  шимпі є дуже близькі до людини і є найбільшими серед шимпанзе. Вони спілкуються за допомогою різноманітних вокальних звуків, жестів і міміки. Вони також використовують і інструменти, наприклад палиці, для добування їжі.
 • гібони
  гібони - мавпи, які живуть в південноазійських лісах і перелітають з гілки на гілку відстанню до 3 м за один раз.
 • орангутанги
  орангутанг з малайської означає "старий чоловік з лісу". Вони живуть в джунглях Борнео і Суматри і дійсно виглядають як волохатий старий чоловік.

 • копіювання матеріалів дозволене тільки з прямим гіперпосиланням на allnature.org.ua!

  © allnature.org.ua from 2009 - все о природе. - все про природу.