все о природе
природа українською природа по-русски
Великі кішки
Великі ссавці
Малі ссавці
Мавпи і шимпанзе
Домашні улюбленці
Історія всесвіту
Планета Земля
Клімат і погода
Енергія
Рух і сила
Океани
Річки
Тропічні рослини
Стихії і їх наслідки
Природа і здоров'я
Охорона довкілля
Екологія
Экосистемы
Відновлення саду після зими
Загибель всієї надземної системи
Часткове ушкодження надземної системи

 наш лінк:

 talktowebmaster[]gmail.com

додатково:
Посилання
Карта сайту


Енергія


Для того, щоб речі рухалися або змінювалися, розтоплювався шоколад або летіла ракета - для цього всього нам потрібна енергія. Вчені кажуть, що енергія - це об'єм роботи, яку потрібно виконати, і цим вони мають на увазі те, що енергія є рушійною силою. Вона буває в різних формах - від хімічної енергії, вміщеної в цукрі, і до механічної - в рухомій вантажівці. Вона завжди працює в двох напрямках - передача або перетворення. Передача енергії просто означає її переміщення з одного місця до іншого, як гаряче повітря піднімається вверх по димарю або як гра у футбол. Перетворення енергії є тоді, коли вона змінюється з однієї форми до іншої, від парових турбін - до електричної енергії в електростанціях, для прикладу.

Факти про сонячну енергію.

 • сонячна енергія
  Енергія, яка приходить до нас, як і світло від сонця, дає нам віртуально всю нашу енергію шляхом передачі тепла або забезпечуючи енергію для росту рослин, які зрештою перетворюються на вугілля для горіння.
 • сонячна оболонка і клітини
  Сонячна оболонка постачає тепло, так як вода, стиснена між склом нагрівається сонцем. Клітина сонця - це легкосприйнятний хімікат, який породжує електричний струмінь від тертя світла.

  Факти про енергію віддалення.

 • альтернативна енергія
  Тверде паливо є незмінним і забруднює повітря, тому йдуть пошуки шляхів альтернативного чистого палива, включаючи електрику створену вітром, сонцем /сонячну силу/ і річками або хвилями.
 • гідроелектрична сила /ГЕС/
  ГЕС - це електрика, що виникає при повертанні турбін у воді. Це головна альтернатива енергоресурсам.

  Факти про енергоресурси

 • рештки палива
  90% нашої енергії забезпечується твердим паливом. Приблизно 40% від нафти, 27% від вугілля, 21% від природного газу. Ці ресурси є ефективними і вони не зменшуються вже мільйони років. Отже у всьому світі тверде паливо зрештою будуть використовувати.
 • ядерна енергія
  Ядерна енергія також не зменшується, вона використовує рештки урану, але так повільно, що він не зникне в найближчому майбутньому. На щастя він не викидає небезпечних радіоактивних відходів.

 • копіювання матеріалів дозволене тільки з прямим гіперпосиланням на allnature.org.ua!

  © allnature.org.ua from 2009 - все о природе. - все про природу.