UA

Дякуємо за вибір україномовної версії нашого вебсайту, вона перебуває в процесі наповнення. Для того щоб продовжити використання сайту українською натисніть тут -> Вся природа українською ??

В іншому випадку -> перейдіть на головну сторінку.

Даний вебсайт НЕ Є інтернет-представництвом органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності, медіа, зареєстрованих в Україні, а також НЕ Є суб’єктом господарювання, що реалізує товари і послуги зареєстровані в Україні. Тому у відповідності до закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” окрім сторінки державною мовою можуть існувати версії веб сайту іншими мовами.

Ще починаючи з дитячого садка, кожна людина починає замислюватися про світ, який його оточує, помічати, наскільки різні існують рослини і тварини. Наскільки кожен листочок на дереві унікальний і неповторний, кожна квіточка по-різному пахне, скільки у світі різних видів тварин, риб, комах, і кожен із видів наділений певними здібностями, які допомагають йому вижити і нащадки.

Що таке природа? Це весь світ, навколишнє середовище людини у різних її проявах, таких як флора та фауна землі та всі зв’язки, які між ними існують.

Флора означає весь рослинний світ, все різноманіття рослин нашої землі.

Фауна визначає всіх тварин, весь тваринний світ.